Nazilli
+17°C
Yağmur
ANA SAYFA
S.S.S
ŞİKAYET FORMU
BİZE ULAŞIN

Haberler

TOBB AYDIN KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÇALIŞTAY PROGRAMI

  • 12.02.2014
  • nazillitb

 Aydınlı girişimci kadınlar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aydın Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenleyeceği ‘Başarının bir olduğu yerdeyiz, kadın girişimcileriz’ temalı çalıştayında bir araya gelecek.

27 Şubat Perşembe günü saat 13.00’da Aydın Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek çalıştayda, Türkiye’de tanınan başarılı girişimci kadınlar konuşmacı olarak katılacak.

TOBB Aydın Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Denizhan Sandıklılı’nın açılış konuşmasıyla başlayacak olan çalıştayda, Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı ve Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken birer konuşma yapacak.

Oda başkanlarının yanı sıra KOSGEB Aydın Hizmet Merkezi Müdürü Turgut Gözen, TOBB Kadın Girişimciler Üst Kurul Üyesi ve TOBB Kadın Girişimciler Ege Bölge Başkanı Aynur Tartan, Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Akça Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça, Seferihisar Hıdırlık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Neptün Soyer, Aykim Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Endem Sarıtaş, Sosyal Girişimci Serra Titiz ve Uzman Yönetim Danışmanı Can Çirişoğlu çalıştaya konuşmacı olarak katılacaktır.

KATILMAK İSTEYEN TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR.