Nazilli
+17°C
Yağmur
ANA SAYFA
S.S.S
ŞİKAYET FORMU
BİZE ULAŞIN

Haberler

ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE

  • 15.10.2018
  • nazillitb

 

Hükümetimiz tarafından enflasyonla mücadele çerçevesinde ülke genelinde ‘’indirim kampanyası’’ başlatılmıştır.

 

Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, son dönemlerde yaşananlar nedeni ile artan enflasyon, hem alım gücü düşen vatandaşlarımızı, hem de artan girdi maliyetleri ve faizler nedeni ile firmalarımızı olumsuz etkilemektedir. dedi.

 

Tüm bu sıkıntıları aşmak için Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Mücadele Programı’na tam destek verdiklerini söyledi.

NTB Başkanı Kırlıoğlu, TOBB ve Odalar-Borsalar " Her milli konuda olduğu gibi bu konuda da ülke çapında ortak bir dayanışma içindedir.” TOBB'nin başlattığı Enflasyonla Mücadele kapsamında 81 il ve 160 ilçedeki odalarımız ve borsalarımızla birlikte Enflasyonla Mücadeleyi sahipleneceğiz. Kamu ve özel sektör arasında kurulacak güçlü koordinasyon ile yaşanan bu zorlu süreç inanıyorum ki geride bırakılacaktır" dedi.  

 

NTB Başkanı Kırlıoğlu, Enflasyonla Mücadele Programı kapsamında “tüm üyelerimize bu mücadele için çağrıda bulunuyoruz. TOBB tarafından gönderilen ve Tüketici Fiyat Endeksi’nde yer alan ürün ve hizmetleri üreten üyelerimizin programa destek olmak amacı ile asgari 3 ay süre ile ve en az yüzde 10 oranında indirim yapmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

 

Nurettin KIRLIOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE
ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE