Nazilli
+17°C
Yağmur
ANA SAYFA
S.S.S
ŞİKAYET FORMU
BİZE ULAŞIN

Haberler

BORSAMIZDAN KAYMAKAM SEDAT SIRRI ARISOY'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 30.10.2019
  • nazillitb
 Nazilli Ticaret Borsası Meclis Başkanı Yaşar Oğuz Baysal, Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Aksüt, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Şimşek, Meclis Başkan Yardımcıları Orhan Güneş,Mehmet Eminoğlu ve Genel Sekreter Nilüfer Aşıkoğlu Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Arısoy’a görevinde başarılar dileyen Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, ilçemizin ve ülkemizin hak ettiği yeri bulması ve yetiştirilen ürünlerle marka değerlerin çıkış noktası olan bir merkez haline gelmesi için azim ve kararlılıkla tarımın tüm paydaşları ile birlikte mücadele ettiklerini vurguladı. Bölgemiz tarım ekonomisi ve borsanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Nazilli Ticaret Borsası yöneticileri, Nazilli'mizin ekonomik ve sosyal olarak daha iyi noktalara gelmesi için borsa olarak üzerlerine düşeni yapmak için mücadele ettiklerini ifade ettiler.

Nazilli Kaymakamlığına atanan Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Ticaret Borsasının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

BORSAMIZDAN KAYMAKAM SEDAT SIRRI ARISOY'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BORSAMIZDAN KAYMAKAM SEDAT SIRRI ARISOY'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ