Nazilli
+17°C
Yağmur
ANA SAYFA
S.S.S
ŞİKAYET FORMU
BİZE ULAŞIN

Haberler

12
 Aydınlı girişimci kadınlar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aydın Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenleyeceği ‘Başarının bir olduğu ye...

[Devamını oku...]

24
NAZİLLİ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZİYA AKSÜT: "Nazilli İncir Merkezi Haline geldi" dedi.
Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aksüt, Türkiye’den ihraç edilen incirin yaklaşık yarısının Nazilli’de tescil gördüğünü belirtti. ...

[Devamını oku...]

02
 Üyelerimizin Dikkatine   Tarımsal faaliyette bulunanların prim borçlarının sattıkları ürün bedellerinden kesinti yapılmak suretiyle tahsi...

[Devamını oku...]

20

 Henüz İşletme Kayıt Belgesi almamış ve/veya mevcut belgelerini İşletme Kayıt Belgesi ile değiştirmemiş işletmelerimizin mağduriyet yaşamamaları için 31.12.2013 tarihine kadar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne gerekli başvuruları yapmaları gerekmektedir. 

[Devamını oku...]

26

18/01/2012 TARİH VE 28177 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN ‘CANLI HAYVAN TİCARETİ YAPAN SATICILARIN ÇALIŞMA VE USUL VE ESASLARI HAKKINDAKİ YÖNEMELİK’ GEREĞİ, CANLI HAYVAN TİCARETİ YAPAN SATICILAR 31/12/2013 TARİHİNE KADAR ÇALIŞMA İZNİ ALMAK ZORUNDADIRLAR.

[Devamını oku...]

26
NAZİLLİ’DE İNCİR FESTİVALİ DÜZENLENDİ
Nazilli’nin en önemli tarımsal ürünleri arasında yer alan incirin tanıtımı ve bilinirliğinin artırılması için ilk kez uluslararası düzeyde festival yapıldı.
 
İlk kez düzenlenen  Nazilli 1. Uluslararası İncir Festivali'nin ev sahipliğini Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, Ticaret Borsası, Ticaret Odası  ve Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yaptı.
Nazilli Belediye Meydanından başlayan kortej yürüyüşüne Mehteran Ekibi, Festival komitesi ve protokol üyeleri yerli ve yabancı halk oyunları ekipleri katıldı. İstasyon Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde festival komitesi tarafından Nazilli Kaymakamlık çelengi bırakılırken Ata'nın huzurunda saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 81 / 82İlk   Geri   73  74  75  76  77  78  79  80  [81]  82  İleri   Son